Даю 50 балов!!! Помогите СРОЧНО, пожалуйста!!! Даю 50 балов!!! (нужно составить и решить задачу) 1.

Лікар рекомендував Сергію носити окуляри з оптичною силою - 2 діоптрія. Яку ваду зору він мав і яка фокусна відстань окулярів? 2. Невелика лампа дає силу світла - 180 кандел. Яка освітленість стелі над нею, якщо довжина підвісу (на якому тримається лампа) - 50 сантиметрів. ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОСКОРЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Дима.
Дан если D=- 2 дптр то очковые линзы рассеивающие
Это значит у Сергея дефект зрения близорукость

2) I=180 кд      R=0,5 м    a=0    E - ?

Е= I*cosa/R^2=180/0,5^2=180/0,25=720 лк