Якщо напруга на резисторі дорівнює 24ВЮ то сила струму через нього становить 1.2 А. Якою буде сила

струму,якщо напругу зменшити до 18В

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовский Даниил.
R=u/i=20
I=u/r=18/20=0.9