Розв’язуючи задачу, учень одержав відповідь 5*10^3 кг^2*m^3/c^4*H . Яку фізичну величину він

знаходив?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинюк Борис.

кг^2*m^3/c^4*H=кг*m^2(кг*m/c^2)/c^2*H=кг*m^2*Н/c^2*H=кг*(m/c)^2=Дж