Автомобіль 70 км шляху проїхав за 1,6 год, наступні 48 хв він стояв, а за останні 36 хв він проїхав

ще 30 км. З якою середньою швидкістю рухався автомобіль?"

Ответы на вопрос

Отвечает Куралбай Арайлым.
Vср=( s1+s2+s3)/(t1+t2+t3)=(70+0+30)/(1,6+48/60+36/60)=100/(1,6+1,4)=100/3=33,33 км/ч или 100*1000/(3*3600)=1000/108=9,26 м/с