Лампу розташовано на відстані 20 см від збиральної лінзи.Яка оптична сила лінзи,якщо дійсне

зображення лампи міститься на відстані 25 см??

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Александра.
D=1/f = 1/a +1/b =1/20 +1/25=(25 +20)/100=45/100=0.45 дптр