Перший штучний супутник Землі масою 63.3 кг рухався із середньою швидкістю 8 км/с на висоті 900 км

Визначте його повну механічну єнергію, припустивши, що g=10. м/с^2 і не залежить від висоти

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.
Дано:
m=63.3кг
v=8км/с=8000м/с
h=900км=900000м
g=10м/с^2
Найти:
Е-?
Решение :
Е=Еп+Ек
Еп=m*g*h=63.3*10*900000=569700000Дж=569.7МДж
Ек=(m*v^2)/2=(63.3*8000^2)/2=4051200000Дж=4051.2МДж
Е=69.7+4051.2=4120.9МДж
Ответ : 4120.9МДж