Визначити оптичну силу й фокусну відстань збиральної лінзи, якщо зображення предмета, розташованого

за 15 см від лінзи, віддалене від неї на 30 см. обчислити збільшення

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Кристина.

Дано:

d=15

f=30

1/F=1/d+1/f

1/F=3/30

D=0.1 диоптрий

F=10 метров

увеличение Г=f/d=30/15=2(в 2 раза)