За який час двигун потужністю 2кВт виконує роботу в 360 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Раймжанов Шадияр.
N = A / t ---------------> t = A / N 

A - работа ( 360 кДж = 360000 Дж ) 
N - мощность ( 2 кВт = 2000 Вт ) 

t = 360000 / 2000 = 180 c = 3 мин