Предмет був на відстані 30 см від плоского дзеркала, його перемістили на 20 см ближче до дзеркала.

Яка стала відстань від предмета до зображення?

Ответы на вопрос

Отвечает Текеев Рашид.

Відстань від предмета до зображення=(30-20)*2=20(см)
Від пермета до  дзеркала=30=від  дзеркала до зображення
предмет передвинули, тепер: 
Від пермета до  дзеркала=10=від  дзеркала до зображення⇒від предмета до зображення=10*2=20(см)