Сила струму в колі гальванометра 12мА. За який час через котушку гальванометра пройде заряд 1,44 Кл?


Ответы на вопрос

Отвечает Прийма Влад.
I=q/t
t=q/I
t=1,44/12*10^-3=120 (c)