Конденсатору , що має ємність 10 мкФ, надали заряд 4 мкКл. Визначте енергію зарядженого конденсатора


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Соня.
W=q^2/2*C=(4*10^-6)^2/2*10^-5=8*10-7 Дж