Вантаж масою 50 кг рівномірно тягнуть похилою площиною із силою 50Н. Визначити ККД якщо довжина

5м,а висота 40 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанова Люда.
Дано m=50 кг h=0,5 м   L=5 м     F=50 Н    КПД - ?
КПД = Aп/Aз = m*g*h/F*L=50*10*0,4/50*5=200/250=0,8
КПД = 80 %