Заряди 10 нКл i 40 нКл розташовані у діелектрику на відстані 6 см один від одного і взаємодіють із

силою 0.4 мН. Яка діелектрична проникність середовища?

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Трофим.
F=k*q1*q2/e*R^2
e=k*q1*q2/F*R^2=9*10^9*10*10^-9*40*10^-9/0,4*10^-3*36*10^-4=2,5