Визначення прискорення точки рух якої задано рівнянням х=10t-0,4t²


Ответы на вопрос

Отвечает Ширков Никита.
Скорость V =x' =10-0,8t
Ускорение а=V' =x" =(10-0,8t)' =0,8 м/с²