. Імпульс тіла рівномірно зростає на 20 кг. м/с за кожні 10 с. Чому дорівнює величина сили, що діє

на тіло? Початкова швидкість тіла дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Мерзлякова Света.

m(V(final) - V(inital)) = F*t

20 = F * 10

F=2H