Даю 20 баллов! Знайти період і частоту коливань математичного маятника довжиною 40см.


Ответы на вопрос

Отвечает Антисумова Алина.
T=2*pi*sqrt(L/g)=6,28*sqrt(0,4/10)=1,256 c
v=1/T=0,8 Гц