40 кг снігу взяли за температури -10С. Скільки дерева треба спалити, щоб отримати воду та нагріти

її до 70С? Втратами темла можна знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.
m1=40 кг
t1= -10С
t2= 70С
t3=0 C
  m-?   
Для нагрівання снігу від t1 до t3  потрібно тепла Q1= c1m1(t3-t1), с1=2100 Дж/(кг*С)
Для плавлення снігу потрібно тепла Q2=Lm1, L=330000 Дж/ кг.

Для нагрівання води від t3 до t2  потрібно тепла Q3= c2m1(t2-t3), с2=4200 Дж/(кг*С).
Тепло віддають дрова Q4=qm, q=10000000 Дж/кг.
Маємо  Q1+Q2+Q3=Q4.
c1m1(t3-t1)+Lm1 + c2m1(t2-t3)=qm.
 m=(
c1m1(t3-t1)+Lm1 + c2m1(t2-t3))/q,
m=(2100*40*10+330000*40+4200*40*70)/10000000 = (840000+13200000+11760000)/10000000 = 2,58 кг