Ремонтуючи електроплиту спіраль вкоротили на 10 відсотків. у скільки разів змінилася кількість

теплоти що виділяю плитка за 1с?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевин Тёма.
Q=U^2/R*t = U^2/(ro*L/S)*t = U^2*S*t/(ro*L)
Q1=U^2*S*t/(ro*L1)=U^2*S*t/(ro*L*0,9)=U^2*S*t/(ro*L)*1/0,9
Q1/Q =
1/0,9= 1,(1) - это ответ