У калориметр що містить 2кг льоду при температурі -5С,долили 200 гр води при температурі

5С.Визначте ,скільки льоду буде у калориметрі після встановлення тепловоі рівноваги.

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.
У калориметр що містить m1=2кг льоду при температурі t1=-5С,долили m2= 200 гр води при температурі t2=5С.Визначте ,скільки льоду буде у калориметрі після встановлення тепловоі рівноваги. m- ?

Q2=c2*m2*(t2-t)=4200*0,2*5=4200 Дж

Q1=c1*m1*(t-t1)=2100*2*5=21000 Дж

Из сравнения видно что тела воды не хватит чтобы нагреть лед до 0 
Значит дальнейшее нагревание льда будет происходить за счет кристаллизации налитой воды
mл*
λ=Q1-Q2
mл=(Q1-Q2)/λ=(21000-4200)/330000=50*10^-3 кг=50 г( налитой воды замерзнет и превратится в лед)

m=m1+mл=2+0,05=2,05 кг=2050 г