Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 20 хв на катоді виділилося 0,99г міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Липовая Светлана.

k=0,33*10(-6) кг/Кл

t=20 хв = 1200 с

m=0,99*10(-3) кг

I-?

m=kIt звідси  I=m/kt

I=0,99*10(-3) / 1200*0,33*10(-6) = 2,5 А