РЕШИТЕ СРОЧНО!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ 1. При напрузі 220 В у лампочці проходить струм 0,18 А протягом 0,5

год. Визначте, яку роботу при цьому виконує електричне поле. 2. Нікеліновий дріт довжиною 4 м і площею поперечного перерізу 0,4 мм (в квадраті) приєднаний до кола акумулятора. Сила струму в колі 0,3 А. Визначте напругу на полюсах акумулятора. Питомий опір нікеліну р = 0,42 Ом × мм (в квадраті) / м.

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Дима.
1) Дано: U=220B, I=0,18A, t=0,5 ч=1800 с
    Найти: А
А=I*U*t
A=0,18*220*1800=71280 Дж
2) Дано:L=4м, S=0,4 мм²,  I=0,3A, p=0,42 Ом*мм²/м
Найти: U
U=I*R, R=pL/S, U=I*p*L /S
U=0,3*0,42*4/0,3 =1,68 B