Чому дорівнює індуктивність котушки якщо сила струму 3 А ,енергія магнітного поля котушки 1,8 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Кацемба Алина.
W = 1,8 Дж
I = 3 A
________
L - ?

W = L*I² / 2

L = 2*W / I² = 2*1,8 / 9 = 0,4 Гн