В однорідне магнітне поле з індукцією 1 Тл влітає частинка з масою 1 мг та із зарядом 1 мкК

перпердикулярно до ліній магнітного поля визначити період обертання

Ответы на вопрос

Отвечает Шестаков Виталя.
T=2*pi*m/q*B=6,28*10^-3/10^-6*1=6,28*10^3 с