Як зміниться значення середньої квадратичної швидкості молекул ідеального газу, якщо його абсолютна

температура зросте в 2 рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Сандибек Аида.

V1^2=(3RT)/M

V2^2=(3R2T)/M

V1^2/V2^2=1/2

 Зменшиться у 2 раза