Автобус перші 4км шляху проїхав за 12 хв, а наступні 12 км за 18 хв. Визначте середню швидкість

автобуса на кожній ділянці шляху і на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Владик.
Vc1=4/(12/60)=20 км/год
Vc2=12/(18/60)=40 км/год
Vc=(40+20)/2=30 км/год