1)перед тим, як кинути молот, юний спортсмен деякий час рухає його по колу радіусом 1,3м зі

швидкістю 22м/с. визначте період і обертову частоту молота. 2)місяць робить повний оберт навколо Земі за 27 діб рухаючись по колу радіусом 380000 км. визначте швидкість руху місяця відносно землі. розв:язки..

Ответы на вопрос

Отвечает Ильенко Даша.

1.
R=1,3 м, v= 22 м/с. T-? f-?Решение.
v=2πR/T, T=2πR/v; T=6,28*1,3/22=0,37 c. f=1/T; f=1/0,37= 2,7 об/с.
2.
Т=27 діб=27*24*3600с=2332800 с,
R=380*10^6 м.
v-?
v=2πR/T,
v=6,28*
380*10^6/2332800=1023 м/с=1 км/с.

0 1