Зображення предмета перебуває на відстані 0.8 с від збиральної лінзи, фокусна відстань якої

становить 25 см. яке це зображення? на якій відстані від лінзи розташований предмет?

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.
F=0,8 м
F=0,25 м
d-?
1/F=1/d+1/f==>1/d=1/F-1/f=f-F/F*f
d=F*f/f-F=0,25*0,8/0,8-0,25=0,36 м=36 см
Оскільки стало зрозуміло, що предмет розташований між фокусом і подвійним фокусом збиральної лінзи, то зображення ми отримали дійсне, збільшене, обернене