Магнітний потік, що пронизує замкнену провідну котошку опором 2 Ом, рівномірно зменшився на 15 мВб.

Яка сила індукційного струму в котушці, якщо час зміни магнітного потоку становить 30 мс? Опором підводних проводів знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.
Дано   R=2 Ом   ΔФ=15*10^-3 Вб  t=30*10^-3 с    I- ?
 
по закону Фарадея    ε=ΔΦ/Δt=15/30=0,5 В
 
по закону Ома     I=ε/R=0,5/2=0,25 A
Ответ I=0,25 А