Тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 10м/с. На яку висоту воно підніметься?


Ответы на вопрос

Отвечает Zhienbayev Nyrlan.
По закону сохранения энергии
Ek=Ep
mV²/2=mgh
V²/2=gh
v²=2gh
h=V²/2g
h=100/20
h=5 м