Кедергілері 20 Ом және 30 Ом Болатын екі резистор кернеу 24В электр тізбегіне жалғанған екі

резисторды тізбектей және парраллель жадғанғанда тізбектелгі ток күші қандай болады

Ответы на вопрос

Отвечает Потанцев Роман.
Параллель R=1/(1/20+1/30)=12 I=24/12=2 Тізбектей R=20+30=50 I=24/50=0.48,