ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! до джерела струму внутрішній опір якого 1 Ом підключили лампу з опором 8 Ом

сила струму в колі склала 0,5 А. Знайдіть ЕРС джерела струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Яна.

Дано:
r= 1 Oм
R= 8 Oм
I= 0.5 A 
Найти:
E-? (B)
Решение. 
Формулы( можно использовать и ту и другую, обе верны) 
1) Е= I(r=R) 
E= 0.5(1=8) 
E= 4.5 D
2) I=E/R+r от сюда следует, что E=I*R+I*r
E= 0.5*8+0.5*1
E= 4.5 B