Скільки води можна нагрівати до 23C за рахунок повного згорання 10,5кг бензину?


Ответы на вопрос

Отвечает Пентюхина Настя.
M1=Q/c*t
Q1=Q2
Q2=m*q=10.5кг*44000000Дж=462000000Дж
Q1=462000000Дж
m1=462000000Дж/4200Дж*23=4782.6кг
Ответ:4782,6кг