ДОПОМОЖІТЬЬЬ БУДЬ-ЛАСКААА!Довжина не розтягнутої пружини дорівнює 10 сантиметрів, щоб збільшити її

довжину до 16 сантиметрів треба прикласти сила 3 Ньютона, якою є жорсткість пружини?

Ответы на вопрос

Отвечает Елизарова Карина.
K=F2/(X2-X1)=3/16-10=0,5