Автомобіль розвиває швидкість 60 км/год яку відстань він подолає за 2 години 30.хв ответ


Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Женя.

Объяснение:

Дано:

V-60км/год

t-2год30хв

__________

s-?

переводимо хвилини у години

30хв-0,5год

t-2год+0,5=2,5годин

щоб знайти відстань треба

S=V*t=60км/час*2,5 год =150км

відповідь:150км)