СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!! Робітник штовхає вагонетку, маса якої 0,3 т, по горизонтальній підлозі

складу з прискоренням 0,1 м/с². Визначте силу тертя, яка діє на вагонетку, якщо робітник приклада силу 400 Н в горизонтальному напрямі

Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Гриша.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

m=300kg

a=0.1m/c²

F=400H

Fт-?

Fт+F+N+mg=ma

OX:F-Fт=ma

Fт=F-ma=400-0.1*300=370H