Дві однакові мідні кульки мали заряди -9,3 нКл та +1,3 нКл і перебували на відстані 2 см одна від

одної. Кульки привели у зіткнення і розсунули на попередню відстань. Як змінилась сила їх взаємодії? будь-ласка, дужее треба

Ответы на вопрос

Отвечает Рочева Милена.

Если привести в соприкосновение заряды и развести, то заряд каждого шара определяем так:

-9,3+1,3=-8

-8÷2=-4 нКл

на каждом -4 нКл заряда

F=kq1q2/R^2=9×10^9×16×10^-9/4×10^-4=36×10^4 Н

ответ: сила взаимодействия увел в 12 раз