Яким є опір провідника,якщо сила струму в ньому 20А при напрузі 10В


Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Степан.

Ответ:

I=U/R

I=20A

U=10B

R-?

I=U/R

R=U/I

R=10/20=0,5(Ом)

Объяснение: