4. Яка кількість теплоти виділяється під час кристалізації 1 кг свинцю, що перебуває при

температурі плавлення? Питома теплота плавлення свинцюдорівнює 24 кДж/кг.(​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Дано:

лямбда = 24 кДж/кг = 2,4×10⁴ Дж/кг

m = 1 кг

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

Q = 2,4×10⁴×1 = 24 кДж

Ответ: 24 кДж