Яку кількість теплоти необхідно витратити для плавлення 4кг.міді взятої при температурі плавлення?


Ответы на вопрос

Отвечает Полстовалов Егор.

Дано:

m = 4 кг

лямбда (л) = 2,05×10^5 Дж/кг

t = 1083°C

Q = ?

Анализ:

Q = л×m

Решение:

Q = 4×2,05×10^5 = 820 кДж

Ответ: 820 кДж