Veer 7. Скільки треба спалити бензину, щоб виділилась така кількістьтеплоти, яка потрібна для

нагрівання 4 л води від 20 °C до ки-піння і перетворення її п'ятої частини у пару? Питома теплотазгоряння бензину 4,6 10 7 Дж—, а питома теплота пароутворен-КГДжня води дорівнює 2,3 1043 ботаКГ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Станислав.

Ответ:

Q=cmΔt+Lm=qm₁

m₁ - масса бензина

4200*4*80°+2260000*4=46*10⁶m₁

м₁≈0,226 кг бензина.