Який поверхневий натяг рідини, якщо в капілярі радіусом 8мм на неї діє сила 10н​


Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

F=10H,  r=8мм=8*10⁻³м

σ-?

σ=F/l,  l=2πr

⇒  σ=F/2πr

σ = 10 / 2*3,14*8*10⁻³ = 10⁴/50,24 ≈ 199 Н/м