На кулю, повністю занурену у спирт, діє архімедова сила 200 Н. Обчисліть об’єм кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катя.

Дано:

Fв=200 Н

ρ=800кг/м³

V - ?

Розв'язання:

Fв=ρ×g×V

V=Fв/ρ×g

V=200/800×10=0.025 м³

Відповідь: V=0.025 м³.