За опору зовнішнього кола 5 Ом сила струму в колі дорівнює 2А.Якою є ЕРС джерела струму, якщо його

внутрішній опір дорівнює 0.5 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарук Владик.

Ответ:I = e/r+r0 = 2/(5+0.5) = 0.36

Объяснение: