Чавунна деталь об'ємом 120см кубічні має масу 840г.Яка густина чавуну?


Ответы на вопрос

Отвечает Нецветаева Владислава.

Ответ:

Объяснение:

Рахуємо густину за формулою

ρ = m / V = 840 / 120 = 7 г/см³

Отвечает Olegovish Timur.

p = m/V= 840/120= 7г /см ³