7. Скільки важить у воді чавунна деталь об'ємом 0,2 дм³? Густина чавуну 7000 кг/м³ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смагулова Дильнара.

Ответ:

Дано   p1 =7000 кг/м3     p2=1000 кг/м3     V=0,2 дм3=0,0002 м3    P- ?

P = m*g   -  Fa = p1*g*V   -    p2*g*V = g*F* ( p1-p2)=

10*0,0002*(7000-1000)=12 Н

Объяснение: