Массасы 400г білеушінін өлшемі 20 x5x2см . Онын затынын тыгыздыгы кандаи жане кандаи зат

пжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Быковская Дарья.

m = 400

V = 20 \: * \: 5 \: * \: 2 = 100 * 2 = 200

\rho = \frac{m}{V}  = \frac{400}{200} = 2

Кiрпiш, бетон