Як зміниться опір провідника якщо його довжину зменшити в 4 рази, а діаметр збільшити у 3 рраз

ОБГРУНТУВАТИ

Ответы на вопрос

Отвечает Пойдун София.

Ответ: уменьшится в 12 раз

Объяснение:

Дано:

l1=l

l2=l/4

S1=S

S2=3S

------------

R1/R2-?

R1=ρl/S

R2=ρl/(4*3S)=ρl/(12*S)

R2/R1=(ρl/(12*S))/(ρl/S)=12 раз