Через провідник протягом 20 хв тече струм 6 А. і при цьому виділяється кiлькiсть теплотн 4 кДж.

Який опір провідника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Багаева Даша.

Ответ:

Q=I²*R*t =>

R=Q/(I²*t)=4000/(6²*20*60)=0.09 Ом.

Объяснение: