Скільки часу виконувалась робота 0,2 МДж, якщо потужність, пристрою 20 квт? осень срочно дам 30

баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Катя.

Ответ:

Объяснение:

N = A/t

t = A/N = 200 000 Дж/20 000 Вт = 10 с