визначте силу магнітного потоку через котушку якщо вона має 2000 витків і за 0.01с в ній виникає

ЕРС індукці 200 В

Ответы на вопрос

Отвечает Жақсылық Ғалымжан.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

ЕРС = N*ΔФ:Δt

находим изменение магнитного потока:

ΔФ = ЕРС*Δt:N

ΔФ = 200*0,01:2000

ΔФ= 0,001 Вб або ж 1 мВб